• Wrzesień -Pierwszy turniej w piłkę nożną dziewcząt i chłopców puchar Burmistrza na orliku przy Szkole Podstawowej nr. 1 w Drezdenku

• 29.11.2016 16:50
        •  W turnieju  w piłkę nożną dziewcząt i chłopców o puchar Burmistrza wzięło udział pięć szkół Szkoła Podstawowa Nr. 1 w Drezdenku gospodarze ,Szkoła Podstawowa Nr. 3, Szkoła Podstawowa w Niegosławiu ,Szkoła Podstawowa w Trzebczu, i Szkoła Podstawowa z Goszczanowa wszystkie szkoły dzielnie walczyły zgodnie z  regulaminem przedstawionym przez sędziego głównego Pana Wiesława  Kaczmarka , któremu z góry serdecznie dziękujemy za współorganizacje turnieju , uczniowie walczyli fair play. W turnieju dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr. 1  ,Drugie miejsce Szkoła Podstawowa nr. 3, trzecie miejsce Szkoła Podstawowa w Niegosławiu , czwarte Szkoła z Trzebicza ,piąte miejsce Szkoła z Goszczanowa.W turnieju chłopców Pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Goszczanowie,  drugie miejsce zajęli gospodarze ,czyli Szkoła Podstawowa nr.1 w Drezdenku , , Trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr. 3,  czwarte miejsce zajeła Szkoła w Trzebiczu, i piąte miejsce zajęła Szkoła w Niegosławiu.
          Dnia 6 pażdziernika  2016 odbyły się Powiatowe Mistrzostwa W Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców klas 4-6.
          Do finału wojewódzkiego awansowało pierwsze dziesięć osób .Pierwsze miejsce w finale powiatowym zajął w kategorii chłopców Wiktor Borduna 4a , Drugie miejsce zajął Filip Sadolewski 5b , Trzecie miejsce Rerus J.  4d , Szóste miejsce Oliwier Sikora klasa 4a ,Ósme miejsce Zajął Paweł Sowała klasa 4a ,Dziewiąte miejsce Zajął Łukasz Pawlak Klasa 4a ,.W kategori klas szóstych Szóste miejsce zajął Sadolewski Mikołaj,. W kategori dziewcząt klasy czwarte piąte miejsce zajęła Tokarska Dominika 4b,   Trzecie miejsce Wiktoria Tyranowicz , Drugie miejsce Julia Baranowska , Pierwsze miejsce Martyna Dokurno.
          W dniu 18.11. 2016 w  Strzelcach Krajeńskich odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców .
          Drużyna dziewcząt naszej szkoły w składzie M. Dokurno , W. Tyranowicz , D. Tokarska, N. Gniewa, W. Klimowska , P.Peszel,B. Cicha, W. Koza, H. Tomczak, J. Baranowska, N. Majewicz, W. Adamik, N. Sikorska, W. Sip ,zajęły Pierwsze miejsce i jednocześnie awansowały do finału wojewódzkiego , który odbędzie się.na wiosnę 2017r.
          Drużyna chłopców zajęła drugie miejsce w składzie M. Sadolewski, F. Sadolewski, W.Borduna, W. Jacko, K. Okińczyc, J. Rerus ,D. Snoch, O. Sikora, B.Roszak, D. Pucek, A. Przybylski, M, Frankiewicz, P. Sowała, wszystkim uczestnikom serdecznie gratukujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.