• Ankieta dotycząca poczucia bezpieczeństwa uczniów w szkole

• Drodzy Uczniowie!

Chcemy dowiedzieć się, jakie są Wasze opinie na temat zagrożeń , respektowania norm społecznych oraz sposobów wzmocnienia pożądanych zachowań w szkole. Ankieta jest anonimowa –wyniki będą opracowane wyłącznie zbiorczo, prosimy więc o zaznaczenie odpowiedzi, które w pełni wyrażają Twoje poglądy.

Okres, w którym ankieta jest aktywna i zbiera odpowiedzi: od 9 listopada do 18 listopada 2022 r.

Koordynator ds.bezpieczeństwa

Link:

• Pasowanie na czytelnika

• Przyjęcie oddziałów przedszkolnych w poczet czytelników to bardzo ważne wydarzenie w kalendarzu biblioteki szkolnej. Wychowawczynie grup przedszkolnych, Panie Natalia Tryboba i Anna Boczek, zanim nastąpi uroczyste pasowanie, już nadają mu szczególny wymiar; dzieci poznają pierwsze litery i czynnie uczestniczą w przygotowaniach do Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek, poznając przy tym treść wybranych utworów.

„Pierwsze spotkanie z książką” dla najmłodszych czytelników przygotowały tym razem uczennice kl. 5a, a wystawiony teatrzyk z zagadkami podobał się zebranym przedszkolakom. Dzieci czynnie uczestniczyły w rozmowie oraz chętnie odgadywały przygotowane dla nich zagadki, wykazując się przy tym dobrą znajomością bajek i baśni. Na pamiątkę każde z nich otrzymało książeczkę „Moje pierwsze kolorowanki” oraz zakładkę.

Przedszkolaki zachwyciły nie tylko zdobytą wiedzą, ale i właściwym zachowaniem podczas pasowania. Niewątpliwie jest w tym duża zasługa pań z oddziałów przedszkolnych, które bardzo dobrze przygotowały dzieci do tego spotkania.

• MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

• W dniu 3.11 w Górkach Noteckich odbyły się mistrzostwa powiatu strzelecko-drezdeneckiego w tenisie stołowym. Udział w zawodach wzięły drużyny z SP2 Drezdenko, SP3 Drezdenko, SP Dobiegniew, SP Górki Noteckie ,SP Bobrówko, SP Gościmiec oraz SP1 Drezdenko. W kategorii  chłopców Igrzysk Dzieci zajęliśmy III miejsce . Skład drużyny: Damian Gaudyn (kl.4a) , Szymon Dawiskiba (kl.6a), Aleksander Wróblewski (kl.6a). W. kategorii Igrzysk Młodzieży szkolnej  również zajęliśmy III miejsce na podium. Skład drużyny : Hubert Sokołowski (kl.8a), Piotr Wojtysiak (kl.8a) oraz Kamil Łesak (kl.8a) .Sędzią głównym zawodów był Pan Ryszard Kulczycki ,prezes lubuskiego związku tenisa stołowego.

Gratulacje dla obu drużyn !

Życzymy dalszych sukcesów sportowych !!!

Opiekun: Maria Sapór